ша

Пронајдени се 8 резултати на тема „ша“
Радио Милева

Српските старлети навалија на „Онли Фанс“: Каролина Бајагиќ стана позната во спотовите на српските ѕвезди за нивните песни, а сега царува на својот сајт за возрасни ( ВИДЕО)

Атрактивната русокоса Каролина Бајагиќ се појави во музичките видеоспотови на Ненад Алексиќ – Ша и Стефан Цвијовиќ – Цвија, а...
Радио Милева

Со овие компромитирачки фотографии Ша и се заканувал на Тара Симов, ама таа го претекна: Се гребеле, се тепале, па ги објавија раните! (ФОТО)

Ненад Алексиќ – Ша се закани дека поседува  снимки и фотографии кои докажуваат дека се случила физичка пресметка и насиство за време...
Радио Милева

Скопската љубовна драма на Тара Симов и Ша имала и второ полувреме: Раперот се напил, повраќал, плачел, се дерел и и’ се заканувал со самоубиство… и сето тоа пред татко и’ и маќеата

Откако медиумите во Македонија и регионот објавија за скандалот што се случи среде Скопје, кој ријалити учесниците Тара Симов и нејзиниот...
Радио Милева

Тара Симов и Ша биле љубовници уште пред да влезат во „Задруга 4“: „Имаа секс, откако се видоа на едно ноќно излегување на кое беше и сопругата на раперот Ивана“

Старлетата Тара Симов и раперот Ненад Алексиќ – Ша прават секојдневно хаос во реалното шоу „Задруга 4“, па нивната врска осцилира...
Радио Милева

Кристијан Голубовиќ „полуде“ на Тара Симов, па се степа со обезбедувањето и извади нож: „Сега сите ќе ве заколам“! (ВИДЕО)

Реалното шоу „Задруга4“ за малку ќе прераснеше во кланица. За малку ќе се случеше голема трагедија да не беше обезбедувањето присебно,...