северина којиќ

Пронајдени се 43 резултати на тема „северина којиќ“
Радио Милева

Сосетка на Северина тврди дека пејачката го избркала сопругот од нивниот заеднички дом: „До кога мислиш да те финансирам?“

Пејачката Северина Којиќ е во брак со Игор Којиќ веќе пет години, а парот е често во центарот на вниманието и во медиумите може да се...
Радио Милева

Северина ја откри вистината за доцнењето на албумот: „Драги мои морам да ви ја кажам вистинската причина“

Пејачката Северина Којиќ со месеци живее во фокусот на јавноста како поради скандалот со експлицитните фотографии, поради тоа дека...