северина којиќ

Пронајдени се 106 резултати на тема „северина којиќ“
Радио Милева

Рада Манојловиќ прва ги снимила овие песни, а потоа и биле понудени на Северина: „Кога дознав плачев како дожд“

Пејачката Рада Манојловиќ и дала пет песни на Северина, но не по нејзина желба. Фолк ѕвездата прва ги сними песните „Бред Пит“,  „Град...
Радио Милева

Kеба не сака ни да слушне за Северина: Пејачот вака реагираше на прашање за поранешната снаа, па откри како се чувствува Игор по разводот

Пејачот Драган Којиќ Кеба наскоро ќе објави дуетски песна со пејачка која се уште не е позната на јавноста. Кеба за 24седам откри дали...
Радио Милева

Покажа од кого ја наследила својата убавина: Вака изгледа мајката на Северина – „Ова прегратка ме направи човек“ (фото)

Хрватската пејачка Северина на својот „Инстаграм“ објави фотографија со нејзината мајка и испрати емотивна порака. Како што напиша...
Радио Милева

Прва исповед на поранешниот партнер на Северина: Милан Поповиќ за првпат откри непознати детали за пејачката – „Таа има две лица“

Милан Поповиќ гостуваше во емисијата кај Милорад Мариќ и првпат јавно проговори низ што поминал со Северина, па откри и непознати детали...
Радио Милева

Северина по 17 години јавно се извини на семејството на партнерот од видеото на јахтата: „Само нив ги повредив“

Пејачката Северина Вучковиќ, која долго време се бори за старателство над синот Александар, детално опиша како изгледа нејзината правна...
Радио Милева

Милан Поповиќ повторно ја доби Северина на суд и синот останува кај него: „Многу сум тажна, 20 месеци сум без детето“

Северина Којиќ и Милан Поповиќ повторно се сретнаа на суд на рочиштето на кое се одлучуваше за старателството на нивниот син кој моментално...