сенада нуркиќ

Пронајдени се 6 резултати на тема „сенада нуркиќ“
Радио Милева

Вака изгледала Маца – Дискреција без ниту една естетска корекција: Старлетата – „натурале“! (ФОТО)

Босанската стралета и некогашна ријалити учесничка Сенада Нуркиќ, попозната како Маца – Дискреција е една од најпознатите во регионот. Со...
Радио Милева

Маца – Дискреција со „валкани“детали од снимањето филмови за возрасни во Дубаи: „Црнците ме полне а како бабура“! (ФОТО)

Босанската старлета и актерка во филмови за возрасни Сенада Нуркиќ, попозната како Маца Дискреција и се претстави на јавноста пред...
Радио Милева

Маца – „Дискреција“ јавно бара мажи за снимање филмови за возрасни: „Сите сте добредојдени, ова се моите услови“ (ВИДЕО)

Старлетата и реалити sвезда, Маца – Дискреција, отвори јавен конкурс, па ги повика сите мажи кои би сакале да снимаат филмови за возрасни...