сексуален живот

Пронајдени се 33 резултати на тема „сексуален живот“
Љубов и Секс

Дали е ова тајната на добриот секс? Правилото на „шест минути“ би можело да го промени вашиот сексуален живот

Се вели дека секој почеток е тежок. Иако повеќето ќе се согласат дека оваа изјава е вистинита, таа не важи за почеток на романтична врска. Нововенчаните...
Радио Милева

„Поради таа улога морав да спијам со 200 мажи“- Таа беше сон на секој тинејџер, денес има 60 години и не остарела ниту ден (фото)

Џенифер Кулиџ ѕвездата  од „American Pie“, „Legally Blonde“ и најновата хит серија  „White Lotus“ моментално е во центарот на вниманието. Благодарение...
Радио Милева

Станија отвори душа: „Не користам никакви помагала, не ми требаат, мојот сексуален живот е одличен“ (ФОТО)

Станија Добројевиќ (36) се пофали дека има одличен секс со Марко Марковиќ (27)! Старлетата за српски Информер изјави дека напорно работи...
Радио Милева

Хали Бери призна дека првиот оргазам го доживеала на 11 години, а сега возврати на прозивката дека е лоша во кревет

Актерката Хали Бери одговорила на негативните коментари на Лисареј Мекои поврзани за нејзиниот сексуален живот, пишува „супер жена.б92“. За...