сека алексиќ

Пронајдени се 174 резултати на тема „сека алексиќ“
Радио Милева

Шокантна исповед од детството на Сека Алексиќ за сиромаштијата и тепањето, а ова најмногу ја повредило (фото)

Пејачката Сека Алексиќ не сака многу да зборува за приватниот живот, но во една прилика си ја отвори душата и откри шокантни детали од...
Радио Милева

„Нека се јави оној кој го гледа стомакот покрај огромните гради“: Сека Алексиќ ги насмеа следбениците со најновото видео

Пејачката Сека Алексиќ е инспирација за многу жени, а сите се насмеаа кога рече дека е на диета ако не изеде 10 крем банани, туку три. Се...
Радио Милева

Сека Алексиќ води „борба“ со килограмите но, ќе ве насмее како им се пожали на фановите од здрaвиот оброк: „Пак нема сланина“ (фото+видео)

Пејачката Сека Алексиќ не крие дека често се плетка со диети, а овој пат зажали што морала да појадува здрав оброк. Имено, таа појадувала...
Радио Милева

Сека Алексиќ освен што ја подржува ЛГБТ популацијата ги повика и следбениците на Твитер да ги прифатат (фото)

Пејачката Сека Алексиќ во неколку наврати истакна дека ги поддржува припадниците на ЛГБТ популацијата, а сега ги повика и своите следбеници...
Радио Милева

Во мини здолниште, тешка шминка, тапирана… вака изгледаше Сека Алексиќ на почетокот на кариерата (фото)

Пејачката Сека Алексиќ е во центарот на вниманието поради новиот албум, секси изгледот и Алесандра Амбросио…а еве како некогаш привлекуваше...
Радио Милева

Сека Алексиќ револтирана од говорот на омраза кон припадниците на ЛГБТ популацијата: „Не суди му никому бидејќи и тебе ќе ти судат“ (ФОТО)

Пејачката Сека Алексиќ, која меѓу другото е позната и како православна верничка која ги почитува христијанските обичаи, се осврна на...
Радио Милева

Ангел на „Викторија сикрет“ е помеѓу фановите на Сека: Познатата манекенка се забавуваше на настапот на Алексиќ (фото)

Сека Алексиќ е пребукирана со настапи во текот на целата летна сезона, а неодамна настапи во една позната дискотека во Будва, каде пред...
Радио Милева

Мрежести хулахопки и чизми над колена: Жешката сцена на Сека Алексиќ во хотелскиот кревет го возбуди посилниот пол (фото)

Пејачката Сека Алексиќ на еден настап се појави во провокативен стајлинг, а нејзините обожаватели паднаа во „транс“. Имено, Сека носеше...
Радио Милева

Страстна во спалната соба: Сека Алексиќ објави предизвикувачка фотографија на која позира без облека (фото)

Пејачката Сека Алексиќ ја доведе својата линија до посакуваниот изглед, а следбениците на социјалните мрежи ги остава без здив со својата...
Радио Милева

Душица со необично издание во танга бикини ги запали социјалните мрежи – после Сека и Грабовиќ во зимски чизми на +40 (фото +видео)

Пејачката Душица Грабовиќ редовно објавува видеа додека танцува во бикини, па на Инстаграм објави уште едно провокативно видео, а многумина...