саша поповиќ

Пронајдени се 99 резултати на тема „саша поповиќ“
Радио Милева

Драгана Мирковиќ има возен парк од 3,5 милиони евра: Погледнете какви автомобили возат познатите личности

Драгана Мирковиќ е најголем фан на луксузните автомобили, а нејзиниот возен парк изнесува и до 3,5 милиони евра. Драгана заедно со нејзиниот...
Радио Милева

„Слушај ти “женетино“, седни кога ќе ти кажам“: Паднаа тешки навреди меѓу Вики и Поповиќ: „Ти си неписмен“

Во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“ знае да дојде до кавги меѓу членовите на жирито и да си упатат навредливи зборови. Во...
Радио Милева

На Саша Поповиќ му „истекоа очите“ по задникот на Јелена: Му седна така незгодно, па човекот не знаеше кој крај да го фати (фото)

Ретко кој маж би останал рамнодушен на телесниот раскош на пејачката Јелена Карлеуша, а очите не би можеле да не гледаат во нејзините...
Радио Милева

„Поповиќ не третира како робови“: Ана Бекута откри што сигурно ќе се случува во новата сезона на „Ѕвездите на Гранд“

Наскоро започнува новата сезона на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“, а Ана Бекута откри како се чувствува што повторно ќе биде дел...
Радио Милева

Еве колку се „тешки“ сопствениците на Гранд: Лепа Брена и Саша Поповиќ за пет години заработиле милионска сума на пари

Најголемата продукција на Балканот, „Гранд“ последните пет години бележи заработка во милиони. Претходната 2018 година, крајниот баланас...
Радио Милева

Вакви не сте ги виделе : Душко Тошиќ објави фотографија со разголениот Саша Поповиќ, а Јелена од неговата сопруга (фото)

Душко Тошиќ и неговата сопруга Јелена Карлеуша и ќерките Ника и Атина уживаат на гости кај директорот на „Гранд“ Саша Поповиќ и неговата...
Радио Милева

Саша Поповиќ проговори за финалето на „Ѕвездите на Гранд“ и дали Шерифовиќ организирала да се гласа за Џејла

Неодамна заврши дванаесетата сезона на регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“, а победата ја однесе Џејла Рамовиќ. Директорот...
Радио Милева

Саша Поповиќ ќе мора да плати дебело: Еве колку ќе заработува Шерифовиќ во новата сезона на „Ѕвездите на Гранд“

Овој  месец кружеа шпекулации дали Марија Шерифовиќ ќе го напушти жирито на „Ѕвездите на Гранд“. Директорот на продукцијата, Саша...