саша ковачевиќ

Пронајдени се 87 резултати на тема „саша ковачевиќ“
Радио Милева

Телото на Саша Ковачевиќ предизвикува дилема кај девојките – на што се должат идеалите стомачни на пејачот? (фото)

Саша Ковачевиќ е еден од најзгодните пејачи на јаванта сцена и миленик на понежниот пол. Благодарение на напорниот режим, тој изгледа...
Радио Милева

„Го видов нервозен и не би сакал тогаш да сум во негова близина!“ : Соседите на Саша Ковачевиќ открија каков е пејачот приватно (фото)

Пејачот Саша Ковачевиќ долги години живее во луксузна населба во Нов Белград, каде има и свој ресторан. Соседите добро зборуваат за...
Радио Милева

Саша Ковачевиќ се огласи откако излезе од болница: Пејачот е видно ослабен со побелена коса и брада откако помина еден месец на лекување (ВИДЕО)

Поп-пејачот Саша Ковачевиќ изминатиов месец имаше здравствени проблеми поради кои се повлече од јавноста. Во Ургентниот центар бил...
Радио Милева

Докторите денес соопштија каква е моменталната состојба на Саша Ковачевиќ откако во саботата заврши во болница (ФОТО)

Саша Ковачевиќ во саботата беше итно примен во Ургентниот центар во Белград, откако се пријавил во оваа здравствена установа поради...
Радио Милева

Брутална трансформација на српскиот пејач: Фотографијата на Саша Ковачевиќ од соблекувалната ќе ве остави без здив (фото)

Пејачот Саша Ковачевиќ (37) многу се грижи за својот изглед, а судејќи по телото изгледа како да не излегува од теретана. Саша низ годините...
Радио Милева

Саша Ковачевиќ покажа тело од соништата во четвртата деценија – а еве која колешка прва се воодушеви (фото)

Саша Ковачевиќ е познат како некој кој многу се грижи за својот изглед, но сега се надмина себеси во тренинзите и обликувањето на мускулите,...
Радио Милева

Кристина Димитриевска и Саша Ковачевиќ приватно „блиски“, а сега и на заеднички настап: Таа „слаба“ на популарни пејачи, тој на разведени мисици? (ФОТО)

Српскиот пејач Саша Ковачебвиќ кој е многу популарен особено кај женската популација која е и неговата најмногубројна публика, има...
Радио Милева

Важи за еден од најпосакуваните мажи на естрадата: Пејачот Саша Ковачевиќ наполни 37 години, а никогаш не изгледал подобро (фото)

Пејачот Саша Ковачевиќ наполни 37 години и важи за еден од најпосакуваните мажи на естрадата. Во своите видеа секогаш имал убави и атрактивни...
Радио Милева

Брутано секси: Разголениот Саша Ковачевиќ ги спушти мокрите гаќички за капење и ги остави обожавателките со подзинати усти (фото)

Српскиот пејач, Саша Ковачевиќ со една фотографија го „запали“ Инстаграм. Имено Ковачевиќ покрај многубројните хитови кој ги испеа...
Радио Милева

Милица Тодоровиќ го гушка бившото момче: Пејачката и братот на Саша Ковачевиќ одново во „шема“? (ВИДЕО)

На социјалните мрежи се појави видео на кое Милица Тодоровиќ го гушка Раде Ковачевиќ, нејзиното поранешно момче и роден брат на познатаиот...
Радио Милева

Ќеркичката на Богдан Срејовиќ, момчето на Цеца, опчинета од својот очув Саша Ковачевиќ кој почна да ја нарекува свое дете: Јавноста поделена, дали биолошкиот татко ќе реагира?

Домашната јавност знае дека Саша Ковачевиќ и е партнер на бившата српска мисица  Зорана Тасовац, како и дека нејзината ќерка Искра,...