сара џесика паркер

Пронајдени се 13 резултати на тема „сара џесика паркер“
Радио Милева

Сара Џесика Паркер врати на негативните коментари за нејзиниот изглед: „Што треба да направам, да исчезнам?“

Актерката Сара Џесика Паркер е на снимањето на продолжение на серијата „Сексот и градот“, но неодамна се појавија негативни коментари...
Радио Милева

Се вртеа разни шпекулации, но Сара Џесика Паркер откри зошто Саманта нема да ја има во продолжението на „Сексот и градот“

Откако актерката Сара Џесика Паркер објави дека напролет започнуваат да се снимаат нови 10 епизоди на популарната серија „Сексот и...
Радио Милева

Сара Џесика Паркер и сопругот фотографирани на плажа – таа згодна и секси, тог побелен и со истурен стомак (фото)

Актерката Сара Џесика Паркер со сопругот Метју Бродерик, која ја изневеруваше неколкупати, а таа премнина над сè и му прости, минаа еден...