сања николиќ

Пронајдени се 36 резултати на тема „сања николиќ“
Радио Милева

Александра Накова и Сања Николиќ го демантираат правилото дека кај што има добра мачка, таму нема глувци (ФОТО)

Има една народна поговорка која вели: „Кај што нема мачка, глувците оро водат“. Две македонски убавици, некогашни манекенки, мисици...
Радио Милева

Погледнете како Сања Николиќ се онесвести додека како водителка водеше програма во живо, а потоа врз неа се урна и сценографијата во студиото (ВИДЕО)

Водителката Сања Николиќ, некогаш препознатлива по кратката црна коса, се онесвести за време на информативна емисија што се емитуваше...
Радио Милева

Сања Николиќ објави фотографија од болница кога за првпат го здогледа синчето Моша кое наполни една година (фото)

Сопругата на раперот Марко Салткаристика, екс- мисица и водителка, Сања Николиќ, пред една година стана мајка за првпат. Таа на свет го...
Радио Милева

Сања Николиќ се породи пред половина година, а сега позираше пред огледало и покажа како се држи со килограмите (фото)

Помина нешто повеќе од половина година откако на средината од месец април сопругата на раперот Марко Салткаристика, екс- мисица и водителка,...
Радио Милева

Слаткар работи турбо: На Сања Николиќ „и направи“ бебе, а знаете ли што и направи на Сузана Гавазова? (ФОТО+ВИДЕО)

Неодамна Марко Маринковиќ – Слаткаристика и неговата поубава половина Сања Николиќ, објавија на Инстаграм дека го добиле својот...
Радио Милева

Вака Слаткар го заспива синчето: Во пижами и папучи среде нивниот дом, со приспивна за Моша, дур не го фати сон (ВИДЕО)

Марко Маринковиќ – Слаткар и неговата сопруга Сања Николиќ кон средината на април годинава, за прв пат станаа родители. „Се роди Моша,...
Радио Милева

Не можеше да објави поубава честитка: Слаткар ќе стане татко – Сања е ултра секси трудница со нараснато стомаче (фото)

Популарниот рапер Марко Маринковиќ-Слаткар, нешто по полноќ и доаѓањето на Новата 2020 година, имаше специјална честитка за годината...