сања маринковиќ

Пронајдени се 40 резултати на тема „сања маринковиќ“
Радио Милева

„Се обвинувам себеси“: Сања Маринковиќ откри се за тешките моменти во дваесетите, a потоа призна која е нејзината омилена колешка (видео)

Познатата водителка на ТВ Пинк Сања Маринковиќ влезе во 23-та сезона на емитување на култната авторска емисија „Магазин ин“ која е резервираназа...
Радио Милева

Водителката Сања Маринковиќ ги воодушеви сите со своите фотографии, а овој спорт е нејзината страст! (фото)

Сања Маринковиќ неодамна ја отвори новата сезона на своето шоу „Магазин ин“ и призна дека е подготвена за нови работни победи. Водителката...
Радио Милева

Сања Маринковиќ ја кажа тајната на нејзината витка линија, а за нејзиното совршено тело би и позавиделе и многу тинејџерки (фото)

Водителката на телевизија ТВ Пинк Сања Маринковиќ, важи за жена која изгледа како милион долари, а за нејзината фит линија и совршена...
Радио Милева

Сања Маринковиќ долго го криеше нејзиниот емотивен статус, а сега е целосно маѓепсана од новото момче (фото)

Познатата водителка Сања Маринковиќ со години избегнува јавно да зборува за приватниот живот, па ретко се случува нешто да излезе надвор...
Радио Милева

Неочекувано Снежана Дакиќ ја „поткачи“ водителката Сања Маринковиќ поради естетската операција на градите (фото)

Водителката Сања Маринковиќ неочекувано беше повикана од нејзината колешка Снежана Дакиќ во емисијата поради естетската операција...
Радио Милева

Позира на јахта, а во преден план се нејзините витки и затегнати нозе – Сања Маринковиќ како да има 20, а не 48 години (фото)

Српската водителка Сања Маринковиќ предизвика „бура“ од коментари поради новите фотографии. Авторка на емисијата „Магазин ин“, Сања...
Радио Милева

Црвен фустан, лимузина и необично кумство: Еве како изгледаше Сања Маринковиќ на својата венчавка по фенг шуи (фото)

Свадбата на српската водителка Сања Маринковиќ и денеска е атрактивна тема за дискусија. Иако во нејзината емисија „Магазин ин“ беше...
Радио Милева

Kaтарина Живковиќ повторно ја поткачи Сања Маринковиќ: „Во емисијата си ги лечи личните комплекси, потребена и е помош од експерт“

Катарина Живковиќ неодамна влезе во конфликт со Сања Маринковиќ кога водителката од емисијата „Магазин ин“ не го објавила одговорот...
Радио Милева

Се појави снимка од „Магазин ин“ во која Сања Маринковиќ ги навредува гостите во нејзината емисија: „Ви благодарам што не се правевте поглупи од што сте“ (видео)

Пејачката Катарина Живковиќ се огласи по гостувањето во емисијата „Магазин ин“ и истакна дека водителката Сања Маринковиќ намерно...
Радио Милева

„Војна“ меѓу двете познати дами: Катарина Живковиќ не сака повеќе да гостува кај Сања Маринковиќ и бара јавно извинување, водителка тврди: „Нема зошто да се извинувам, се е во ред“

По емитувањето на последната емисија на „Магазин ин“, на својот „Инстаграм“ се огласи пејачката Катарина Живковиќ која истакна дека...
Радио Милева

На водителката на Пинк и ѕирнаа гаќичките: Сања Маринковиќ покажа повеќе од што треба, па ја избриша фотографијата од социјалните мрежи (фото)

Водителката Сања Маринковиќ со години важи за заштитно лице на „Пинк телевизија“ каде што ја води емисијата „Магазин ин“. Водителката...
Радио Милева

Сања Маринковиќ фати згоден фраер по разводот – сепак се покае што ја објави фотографијата, му направи проблеми нему, но и себе!

Водителката Сања Маринковиќ минатата година стави точка на бракот со Александар Ухрин, а сега за прв пат во јавноста го покажа својот...
Радио Милева

Водителката на Пинк ги разбесни корисниците на социјалните мрежи со видео од одморот во Турција: „Поради идиоти како неа девојките имаат комплекси“

Водителката на Пинк ги разбесни корисниците на социјалните мрежи со видео од одморот во Турција: „Поради идиоти како неа девојките...
Радио Милева

„Не станував од кревет“: Сања Маринковиќ си ја отвори душата и призна дека била во депресија по крајот на бракот

Српската водителка Сања Маринковиќ гостуваше кај Огњен Амиџиќ, а по тој повод зборуваше за одморот на кој беше неколку дена. – Бев...