реља поповиќ

Пронајдени се 10 резултати на тема „реља поповиќ“
Радио Милева

Љупка Арсовска во новото „IDJ Show“ клекната на колена со исплазен јазик и среден прст провоцира: „Нема да на јадете подобра риба“! (ФОТО)

Атрактивната македонска пејачка Љупка Арсовска привлекува се’ поголемо внимание со секоја своја нова појава… Во „Ѕвездите на...
Радио Милева

И ќерката на македонската пејачка го има истото имe: Реља Поповиќ и Николија по седум месеци открија како се вика втората ќеркичка

Вака се вика и ќерката на македонската пејачка: Реља Поповиќ и Николија по 7 месеци открија кое име го одбрале за нивното втора ќеркичка Николија...
Радио Милева

Режисерот на серијата „Беса“ проговори за жешките сцени на Реља Поповиќ и македонската актерка Камка Тоциновски: „Да беше филм, ќе ги тргнев и чаршавите“

Популарниот изведувач на треп музика Реља Поповиќ, наиде на позитивни коментари кај публиката и филмската критика по улогата во втората...
Радио Милева

Македонската актерка Камка Тоциновски во жешка акција: Страсни сцени и одлична глума во втората сезона од хит серијата „Беса 2“ (ФОТО+ВИДЕО)

Македонската публика веќе имаше можност на една од домашните национални телевизии да ја проследи првата сезона од серијата „Беса“,...
Радио Милева

Ќерката на Весна Змијанац денес му е сопруга на Реља Поповиќ, но Николија некогаш беше во врска со оваа голема црномуреста НБА ѕвезда!

Популарната естрадн0-брачна  двојка Реља Поповиќ и Николија Јовановиќ денес имаат две ќерки и се обидуваат да ја зачуваат својата приватност...