разведена

Пронајдени се 6 резултати на тема „разведена“
Радио Милева

Катерина Павлова на втора регистрација: Македонската спортска новинарка откако се разведе од еден, се омажи за друг колега! (ФОТО)

Спортската новинарка Катерина Павлова освен по своите спортски коментари и написи стана позната и по тоа што не се срами да прикачи...
Радио Милева

Зорица Марковиќ откри како сопругот ја изневерувал: „Јас со свекрвата вадам компир на нива, а тој да ти има ‘односи’ со келнерката!“

Пејачката Зорица Марковиќ се омажила млада, на 17-годишна возраст, а како што рече, тогашниот сопруг ја изневерил, во што неколку пати...