растури

Пронајдени се 6 резултати на тема „растури“
Радио Милева

Еве чија љубов во светот на познатите коронапандемијата ја уништи, а чија ја зацврсна, како никогаш порано (ВИДЕО)

Распадот на љубовната врска на фолк пејачката Милица Тодоровиќ и глумецот Петар Стругар по петмесечното запознавање заради коронавирусот...
Радио Милева

Маја Маринковиќ влезе во конфликт, па ја „растури“ Ана Кораќ: „Дојде со куфер од село на 17 години и право во стриптиз бар“!

Откако Маја Маринковиќ влезе во конфликт со Ана Кораќ,изјави дека знаела многу пикантерии  за неа и дека има докази за сè. Како што изјавила,...
Радио Милева

Новото момче на Катарина Остојиќ, хрватскиот фудбалер Матео Павловиќ има вереница веќе 7 години: Кога дознала што и прави зад грб, настанал хаос!

Катарина Каја Остојиќ се обидува на сите начини да го скрие својот емотивен живот од очите на јавноста и да ја скрие својата врска со...
Радио Милева

Сергеј Варошлија ја „растури“ на 1ТВ, ама само и ја качи цената, па Жаки-Блонд сега „растура“ на социјалните мрежи (ВИДЕО)

„Студио мода“ или подобро речено „студио модна незгода“… Така барем го доживуваат македонскиот „фешн гуру“ Сергеј Варошлија...