раскошна

Пронајдени се 6 резултати на тема „раскошна“
Радио Милева

Бугарската пејачка Андреа нуди толку возбудлива глетка, од која и среде зима низ уши ќе ви „чури пареа“! (ФОТО)

И покрај паниката и пандемијата од коронавирусот, русокосата Бугарка, музичката ѕвезда Андреа продолжува да си го тера животот… Онака,...
Радио Милева

„Hallo, bitch…“: Сузана Гавазова е голема мераклика за одзади… да се снима, за да покаже дека и одзади ја има (ВИДЕО)

Откако почна да прави кариера во Белград, освен соработката со проверени хитмејкери и промената на музичкиот стил, Сузана Гавазова...
Радио Милева

Катарина Грујиќ предизвика колективна желба: Однапред бујна, одзади раскошна, а под проѕирниот фустан… фантазија! (ФОТО + ВИДЕО)

Пејачката Катарина Грујиќ деновиве настапувала во Зеница, а присутните останале  без здив кога таа на сцената се појавила во проѕирен...