раскинување

Пронајдени се 64 резултати на тема „раскинување“
Радио Милева

Милица Тодоровиќ врската со Петар Стругар ја нарече „промашај“, а сега конечно ја откри вистинската причина за раскинување

Пејачката Милица Тодоровиќ гостуваше во емисијата „Сценарио“ на Курир.рс во која што откри зошто повеќе не е во врска со Петар Стругар. Имено,...