провокација

Пронајдени се 84 резултати на тема „провокација“
Радио Милева

Бијонсе во ултра провокативно издание се враќа на сцената: Интимата ја покри со најминијатурните парчиња (фото)

Кога повеќето помислија дека Бијонсе целосно се повлекла, а потоа со еден потег докажува дека ѝ нема рамен и дека може да привлече внимание...
Радио Милева

Партнерката на Канје Вест е провокаторка со тапија, а за овие фотки дури и Ким Кардашијан може вода да и носи (фото)

Сопругата на Канје Вест, Бјанка Ценсори, ја понесе „титулата“ на најпровокативно облечена јавна личност на месецот, откако во Италија...
Радио Милева

Рада Манојловиќ на приватна забава се плескаше со ајнцерот по задникот, а бакшиш врнеше како дожд (видео)

Рада Манојловиќ е позната по тоа што прави добра атмосфера на настапите, а видеото од нејзината последна „тезга“ започна лавина коментари. Имено,...
Радио Милева

Андреа со своите „осмислени перверзии“ на разни егзотични дестинации и необични локации е кралица на провокацијата: Бугарската пејачка додека снима аудио се гали по градите во студио (ВИДЕО)

Фолк пејачката Андреа прави се што е потребно за да привлече внимание на социјалните мрежи за да си ја подигне популарноста и на крајот...
Радио Милева

„Не нè интересира вашиот задник, брендираната торба ниту што јадете“ – Владимир Томовиќ се налути и испрати жестока порака поради една девојка (фото)

Поранешниот „Задругар“ Владимир Томовиќ е многу активен на социјалните мрежи каде често ги изнесува своите ставови. Тој сега сподели...
Радио Милева

Три секс бомби, која од која појака: Гавазова како Бијонсе, Накова со голи нозе уз врат, а Кристина ко сирена што ум зема (фото)

Иако веќе почнавме да го ситниме месец јануари и сме пред Божиќ, новогодишното расположение се’ уште е тука. Социјалните мрежи се преполни...
Радио Милева

Накова ја испраќа 2022 во свој стил: Најжешкото од изминатите 12 месеци за уште пожесток почеток на Новата 2023-та (фото)

Ако изминатите години можевме да погледнеме жешки празнични фотографии од разголените Македонки меѓу кои беа пејачки, водителки, манекенки,...
Радио Милева

Следбениците повеќе не ја толерираат провокацијата на Ким Кардашијан: „Твојата ќерка ќе го види ова!“ (фото)

Ким Кардашијан е добро позната по своите провокативни изданија и модни одлуки кои ја шокираат пошироката јавност. Старлетата сега продолжи...
Радио Милева

Хајди Клум е неуморна провокаторка: На свечен настан облече фустан од кој изгледаше како да е гола (фото)

Манекенката Хајди Клум (49) не престанува да не изненадува со своите жешки изданија иако е во петтата деценија од животот. Хајди на премиерата...
Радио Милева

Карлеуша се прошета низ Дубаи речиси гола: Се поставува прашањето, зошто всушност носи крпчиња на себе кога веќе се’ е видено? (фото)

Пејачката Јелена Карлеуша со своето издание успеа да го засени сиот луксуз на Дубаи. Пејачката пред неколку дена отпатува во потоплите...
Радио Милева

Инстаграм „гори“ од лошата девојка Рири додека се гали по цело тело стегната во кожен фустан со отвор на средина од задникот (видео)

За пејачката Ријана или на социјалните мрежи попозната како лошата девојка Рири, е познато дека не баш и е гале дали ги преминала границите...
Радио Милева

Неуморна од промени: Кристина Димитриевска повторно го смени имиџот – ќе ја препознаете ли ваква? (фото)

Пејачката и мисица од Тетово, Кристина Димитриевска не остава простор и време за нејзините следбеници на социјалните мрежи да направат...
Радио Милева

Општ хаос: Хајди Клум не престанува да провоцира – овој пат топлес, а голите гради ги премачка со крама (фото)

Германскиот модел Хајди Клум е неуморна провокаторка. Речиси секоја нејзина следна објава е бура од сексапил и голотија, а и овој пат...
Радио Милева

Хелена Топаловиќ клекната покрај базенот во мини бикини со извајаниот задник во прв план, но коментарите беа упатени до нејзиниот сопруг (фото)

Познато е дека ќерката на Милан Топаловиќ, Топалко, Хелена Топаловиќ, обожава да објавува провокативни фотографии и видеа, а сега дефинитивно...