промоција

Пронајдени се 116 резултати на тема „промоција“
Промотер

Момците од „Балкан бенд“ испишаа историја: „А бре,Македонче“ ќе ечи на секое парче на земјата каде има Македонец (видео)

Вчеравечер во ресторанот Ragusa 360 – Rooftop се одржа спектакуларна промоција на уште една во низата народни песни кои ќе го обединат македонскиот...
Мегафон

На 17-ти март, во ресторан „Дион“ во Скопје: „Амадеус бенд“ со вечерен настап и дневна промоција за медиумите на новата песна и видеоспот – „Београд“ и документарецот за нивниот починат член Токан  

Најпопуларниот музички состав кој повеќе од 20 години ниже хитови и прави спектукаларни концерти и настапи во целиот регион, ги промовира...
Радио Милева

Маја Маринковиќ само што влезе во „Задруга 5“, веднаш се соблече: Топлес промоција на новите силконски гради (ВИДЕО)

Маја Маринковиќ викендов конечно застана пред камерите на реалното шоу „Задруга 5“  и речиси уште не влезена во најгледаното регионално...
Мегафон

Кире Лазаров ја промовираше својата автобиографија: „Не можам да ти опишам колку човек добро се чувствува кога ќе ги оствари своите детски соништа“

„Нема да ти пишувам за тоа низ што се ќе поминеш во наредните 25 години, бидејќи нема да ми веруваш. Тоа не може во едно писмо да се собере....
Мегафон

Во сабота, 16-ти октомври точно напладне: Промоција на книгата „Дремка за двајца“ од Братислав Димитров во „Пелистер“

На 16-ти октомври, сабота во градската кафеана „Пелистер“ во Скопје со почеток во 12.00 часот или точно напладне,ќе се одржи промоцијата...
Мегафон

Филмот за Михаел Шумахер што сите го чекавме – семејството на легендарниот возач го прекина молкот!(ВИДЕО)

Конечно излезе трејлерот за документарецот за легендарниот возач на Формула 1, Михаел Шумахер! Јавноста го нема видено Шумахер од несреќата...