производ

Пронајдени се 5 резултати на тема „производ“
Радио Милева

Лепа Брена поднесе пријава: Ликот на пејачката искористен за рекламирање на производ кој таа не го користела

Пејачката Лепа Брена со соопштение на Инстаграм се огласи дека нејзиниот лик бил искористен за рекламирање на производ кој таа не го...
Радио Милева

Лила е инфлуенсерски феномен: Што и да рекламира добро се продава иако сите гледаат во неа, наместо во производот (ФОТО)

Лила Филиповска покрај тоа што без конкуренција е најпопуларната македонска ТВ водителка, последниве неколку години важи и за еден...