продолжение

Пронајдени се 8 резултати на тема „продолжение“
Радио Милева

Аца Лукас спрема изненадување: Нова книга во која ќе обзнани со кои убавици од естрадата бил во врска (фото)

Пејачот Аца Лукас реши оваа година да заврши уште еден проект, поточно пишување на втора книга. Според медиумите, фолк ѕвездата ќе го...
Радио Милева

Во седмата деценија од животот изгледа сосема поинаку: Ејдан се враќа во животот на Кери Бредшо, дали би го препознале? (фото)

Продолжението на култната серија „Сексот и градот“ разочара многумина, но се чини дека сепак има повеќе кои сакаат уште. Затоа, „And...