продажба

Пронајдени се 23 резултати на тема „продажба“
Радио Милева

„На колена сум, чекам да помине разводот …“- Се продаваат писмата на принцезата Дијана до пријателите (фото)

Во аукциската куќа Дејвид Ли се продаваат 32 писма на покојната принцеза Дијана. Целата заработка оди на сметките на организациите кои...
Радио Милева

Старелетата од „Онли фанс“ изгради куќа: Наташа Шавија за една година заработила за нов дом од споделување експлицитна голотија (ФОТО+ВИДЕО)

Старлетата Наташа  Шавија јавноста ја запозна преку реалното шоу „Парови“, по што таа, како и повеќето нејзини колешки, не остана во...
Радио Милева

Шок обвинувања на сметка на Тијана Ајфон! Старлетата веднаш се огласи: „Не банкротирав, не насладувајте се!“ (фото)

Откако старлетата Тијана Ајфон на социјалните мрежи сподели оглас за продажба на дел од салонот за убавина кој го води во српската престолнина,...
Радио Милева

После продажбата на „Гранд“ дојде време нештата да станат појасни: Боба Живоиновиќ открива – „ Се’ се правеше со мои пари“

Кумовите и семејни пријатели Поповиќ и Живојиновиќ минатото лето решија да го продадат „Гранд“. Оттогаш многу се пишуваше за тоа кој...
Радио Милева

Лепа Брена и Поповиќ славеа за продажбата на Гранд: Ја собраа српската естрада, а Боба ги китеше музичарите (видео)

Саша Поповиќ и Лепа Брена вчера во еден белградски ресторан славеа за продажбата на „Гранд“. На забавата присуствуваа нивните пријатели,...
Радио Милева

Со душа го чекаше овој момент: Честитки пристигнуваат на адреса кај Елена Ристеска, а меѓу нив и онаа на Каролина

Македонската пејачка Елена Ристеска освен тоа што може да пофали со  музичка кариера, сега може да се пофали и со нов бизнис на кој е...
Радио Милева

Еве каде Лепа Брена ќе ги вложи парите од продажбата на „Гранд“: Ова е новиот проект на фолк дивата (ФОТО)

Лепа Брена заработи повеќе од 15 милиони евра од продажбата на Гранд продукција, но парите нема да ги стави во банка, туку реши да инвестира...