продавница

Пронајдени се 11 резултати на тема „продавница“
Радио Милева

Ана Николиќ ја оставила ќерката во продавница за играчки со возачот, а еве што правела таа за тоа време (фото)

Пејачката Ана Николиќ (44) беше „уловена“од Папарацо екипата во трговскиот центар во главниот град на Србија, каде што беше со возачот...
Радио Милева

Ова е вонбрачната ќерка на Бреговиќ: Долго време живеела во странство, а сега решила да се врати – еве како изгледа (фото)

Жељка Бреговиќ денес има 50 години и е најстарата ќерка на музичарот Горан Бреговиќ. Во бракот со Џенан, Горан имал три ќерки Ема, Лула...
Радио Милева

Близначките Марија и Магдалена разочарани од власта, пред две години си заминаа од Македонија, а сега производите на македонските „сестри – спартанки“ се атракција во Германија (ФОТО)

Марија и Магдалена Гаврилови – сестрите близначки од Кочани, пред неколку години беа многу популарни на социјалните мрежи. По студиите...
Радио Милева

Ѓорѓе Давид по опоравувањето од коронавирусот, за прв пат се виде со ќеркичката: „Таа посака да ја ‘ограбиме’ продавницата за играчки, а нејзината желба – за мене е заповед“ (ФОТО)

За прв пат откако се зарази, па го победи на коронавирусот, Ѓорѓе Давид ја виде својата ќеркичка Сташа, која најмногу му недостасуваше...