приватен живот

Пронајдени се 28 резултати на тема „приватен живот“
Радио Милева

Шокантна исповед од детството на Сека Алексиќ за сиромаштијата и тепањето, а ова најмногу ја повредило (фото)

Пејачката Сека Алексиќ не сака многу да зборува за приватниот живот, но во една прилика си ја отвори душата и откри шокантни детали од...
Радио Милева

Хана Хуљиќ за прв пат проговори за улогата на мајка: Призна што ја мачи и откри дали со Петар Грашо планираат уште една свадба (фото)

Хана Хуљиќ и Петар Грашо добија ќерка пред еден месец, а нивниот приватен живот не престанува да интригира. Тие станаа родители во средината...
Радио Милева

Бајага јавно проговори за разводот: Музичарот откри кога точно се разделил од сопругата Емилија (фото)

Разводот на Момчило Бајагиќ Бајага по 33 години брак го шокираше целиот регион. Бајага и неговата сопруга Емилија важеа за еден од најстабилните...
Радио Милева

Тања Савиќ си ја отвори душата за поранешниот сопруг Душан: „Не сме во контакт, ретко се слуша со децата“ (фото)

Во новото издание на емисијата „Премиера – викенд специјал“, шармантните водителки Тијана Прица и Бојана Лазиќ во своето студио ја...
Мегафон

Приватниот живот на потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и пратеник Александар Николоски: Охриѓанец во Скопје, а најмногу Македонец (ВИДЕО)

Тој во политиката е речиси целиот свој живот. Во не влегува уште како многу млад, за на свои 22 години да стане најмладиот пратеник во...
Радио Милева

Новата водителка на „Брза кујна“ откри детали за приватниот живот: „Слободното време го поминувам со партнерот“

Сања Савеска е новото лице на кулинарското шоу „Брза кујна“ во кое заедно со готвачите и учесниците подготуваат разни специјалитети. Сања...
Радио Милева

Даниел Кајмакоски по долго проговори за приватниот живот: „Ако јас некогаш бидам многу успешен, ќе го учам мојот син да се труди во животот“

Македонскиот пејач Даниел Кајмакоски претходната година стави крај на бракот со Кристина Димитриевска со која го има синот Давид. По...