прашања

Пронајдени се 62 резултати на тема „прашања“
Радио Милева

Антониа Гиговска со новите фотографии ги заинтригира следбениците, па ја прашаа:„Трудна да не си?“ (фото)

За Антониа Гиговска нема пауза од ништо, а најмалку од кариерата. Во тоа секако се вклучени и социјалните мрежи како гласило до својата...
Радио Милева

Водителката на „Брза кујна“ без резерва го откри она за што Инстаграм следбениците беа најљубопитни (фото)

ТВ водителката на кулинарското шоу „Брза кујна“, Сања Савеска за првпат одлучи да одговара на прашања на Инстаграм поставени од нејзините...
Радио Милева

Сопственичката на „Онли фанс“ страница за возрасни Теодора Мартиноска, на Инстаграм оговараше на „незгодни“ прашања: „Дали татко ти ти плаќа на ‘Онли фанс’ или кеш ти ги дава парите? (ФОТО)

Првата Македонка што има своја „OnlyFans“ страница, Теодора Мартиноска, одново реши да ги почести своите „Онли фанс“ следбеници… И тоа...
Радио Милева

Кристина Димитриевска одговараше на нивните прашања, па со една фотографија во неколку пози ги стави во дилема обожавателите: Носи ли долна облека Кристина, кога ќе облече летно фустанче и во зима? (ФОТО)

Македонската мисица, топ модел, пејачка… Кристина Димитриевска решена е по секоја цена да изгради кариера. Се обидува паралелно ...
Радио Милева

„Како јадеш со таа уста?“: Лила проговори за банкарот, а доби и неочекувани прашања од гледачите? (видео)

Познатата ТВ водителка Лила Филиповска е присутна на телевизија повеќе од две децении, време за кое стана симбол за нјуспешно телевизиско...