постојано

Пронајдени се 4 резултати на тема „постојано“
Радио Милева

На Валентин Николовски постојано некој „му дише во врат“: Уредникот и водител на дневникот на ТВ Сител има „проблем што сака да го има“ (ФОТО)

Валентин Николовски, новинар, водител и уредник на ТВ дневникот на  ТВ Сител е ТВ лице кое сите добро го познаваат. И од ТВ екраните,...