породување

Пронајдени се 122 резултати на тема „породување“
Радио Милева

Во рацете малиот Раде: Два месеци по породувањето Анастасија Богдановска позираше во стајлинг со гол стомак (фото)

Шармантната и убава водителка, новинарка и уредничка Анастасија Деа Богданоска повторно е отсутна од работната позиција пред камерите...
Радио Милева

Сестрата на Богдана Ражнатовиќ се породи пред речиси една година, а од бременоста и породувањето нема ни трага на нејзиното бомбастично тело (видео)

Свршеницата на Мирко Шијан, Бојана Родиќ, објави провокативна фотографија на Инстаграм. Бојана се породи пред една година, но брзо го...
Радио Милева

„Ништо не може да те подготви за овој момент“: Водителката Анастасија со емотивна порака ја сподели првата фотографија од синчето (фото)

Новинарката и ТВ водителка Анастасија Богданоска пред неполн месец стана мајка по вторпат и на свет досесе машко бебе. Поранешната...
Радио Милева

Се породи водителката Анастасија Деа Богданоска: „Се роди синко, пијте по една од мене“ – порача таткото Богдан Илиевски – Бетмен (ФОТО)

Се породи новинарката и ТВ водителка Анастасија Деа Богданоска. Поранешната уредничка на утринската програма на ТВ Алфа на свет го...
Радио Милева

„Фризер, миникир, педикир и соба за медитација“: Еве колку Маја Беровиќ платила за породувањето (фото)

Маја Беровиќ се породи вчера (21.02.2022) во болница во Австрија. Пејачката на свет донесе машко момче за кое го одбра името Лав. Како што пишуваат...
Радио Милева

„Хормоните ми полудеа, телото ми се менува“: Луна Ѓогани откри со какви последици се соочува по породувањето

Поранешната натпреварувачка во реалното шоу „Задруга“,  Луна Ѓогани на својот Инстаграм профил откри дека има проблеми со хормоните...