полиција

Пронајдени се 44 резултати на тема „полиција“
Радио Милева

Тања Савиќ заврши во полиција: Некој се претставил како неа и се обидел да украде пари од нејзината картичка

Тања Савиќ добила повик од полиција бидејќи некој се претставувал во нејзино име и се обидел да извади пари од картичката. Според сознанијата,...
Радио Милева

Северина два часа била испрашувана во полиција поради заканите на директорката на училиштето каде учи нејзиниот син?

Хрватската пејачка Северина наводно два часа била испрашувана во полиција поради пријавата на директорката на ОУ „Матија Губец“,...
Радио Милева

По Луна и нејзината помала сестра Нина Ѓогани доживеала нервен слом: Го искршила и превртела целиот стан (ФОТО)

Хистеричното, неконтролирано и на моменти развратно однесување на Луна Ѓогани во реалното шоу „Задруга 3“ влијаело врз нејзината помала...
Радио Милева

„Каде се парите што ти ги дадов?“: Соседите повикале полиција поради жестоката расправија меѓу Ана Николиќ и Раста

Само неколку дена откако таа го пофали, екс- сопружниците Ана Николиќ и Раста толку жестоко се расправале во станот на пејачката, што...
Радио Милева

„Гранд ѕвездата“ со секси фотка покажа дека не го крши полицискиот час: Сите што се надвор ги бара полиција, само таа ја бара полицијата… довикувајќи ја од балкон! (ВИДЕО)

Фолк пејачката Сања Стојановиќ строго го почитува полицискиот час и не ги крши мерките преземени од државата за време на вонредната...
Радио Милева

Милица Павловиќ на дедо и’ му се закани со полиција: Пејачката е подготвена на се’, само за да ги заштити од коронавирусот баба и дедо (ФОТО)

Милица Павловиќ  за време на вонредната состојба и полицискиот час, деновите на изолација ги минува  во нејзиниот стан, но не е сама....
Радио Милева

„Полицијата постојано кружи околу нашата куќа“: Карлеуша се огласи по шпекулациите дека Душко ја претепал! (фото)

Српските медиуми кои не и се наклонети, дури ни во време на корона не ја оставаат мирна во изолација скандалозната пејачка Јелена Карлеуша. Најново...
Радио Милева

Сандра – Африка возела пијана: Пејачката требала да дува, ама понудила компензација, па полицаецот дувал место неа (ФОТО)

Пејачката Сандра – Африка открила дека излегла со пријателите една вечер и пиела малку повеќе алкохол,  кога биле запрени од сообраќаен...