подароци

Пронајдени се 49 резултати на тема „подароци“
Радио Милева

Елки низ целата куќа, блескав двор и многу подароци: Ким Кардашијан покажа како го украсила својот луксузен дом за празниците (фото)

Старлетата Ким Кардашијан редовно се труди да се почувствува празничниот дух во нејзиниот дом. Така беше и сега, а таа на Инстаграм објави...
Радио Милева

„Повеќе добивам подароци од обожавателите отколку од момчињата“ – Рада Манојловиќ ги спомна поранешните (фото) 

Љубовниот живот на Рада Манојловиќ отсекогаш ја интригирал јавноста, а сега пејачката откри дека многу мажи не издржале со неа бидејќи...
Радио Милева

Гоца Божиновска ја коментираше неправдата што ја трпи со години – сите запоставени, а само истите неколку пејачки пеат за празниците (фото)

Од пред извесно време во јавноста се шпекулира дека познати личности земаат пари за да гостуваат во емисии, а особено на мета е Нада...
Живот и Стил

Завиткајте ги подароците без селотејп и панделки: Испробајте го методот кој го освои светот и имајте уникатни подароци!

Времето на празници и подароци се ближи, што значи дека е време и за завиткување подароци за претстојните празници. Со малку труд, можете...
Радио Милева

Кога работата станува повеќе од професија, а дружењето прераснува во нешто најсвето: „Добредојде во нашето големо Бекстејџ семејство“

Не тајна дека тие се цели 15 години во етерот, а при тоа станаа и останаа најгледаниот, најпопуларниот и најдобриот естраден ТВ магазин...
Радио Милева

Вики Миљковиќ го прослави 48 -от роденден, па откри како изгледаше славеничката атмосфера во нејзиниот дом (фото)

Пејачката Виолета Вики Миљковиќ со години важи за една од најбараните изведувачи на народна музика. Родена во Нишље, својата музичка...
Радио Милева

Вељко не можел да премолчи: Исплива приватен разговор меѓу Цеца и снаата Богдана, а ова е вистината за нивниот однос

Цеца во новата епизода на своето „Цеца шоу“ признава дека често го запоставува семејството поради големите обврски. Но, таа го користи...
Радио Милева

Констракта пред „Евровизија“ на посета кај патријархот Порфирије: Таа нему му донесе необичен подарок, тој неа и подари уште понеобичен (ФОТО)

Претставничката на Србија на годинешната Евровизија, Ана Ѓуриќ – Констракта го посети патријархот Порфирие и по тој повод му ги подари...
Радио Милева

Како и со кого познатите македонски естрадни дами го поминаа Св. Валентин, што добија на подарок и како возвратија? (ФОТО)

Иако  Свети Трифун е во суштина она што кај нас повеќе треба да се слави, 14 – февруари на младите попривлечен им е на како Ден на вљубените,...
Радио Милева

Три македонски цицлести убавици нудат услуги и подароци за претстојните празници: На масажа кај Ани-„Црна мачка“, по облека кај Накова, на песна кај Гавазова (ФОТО)

Нова Година чука на вратата, што значи дека е време да се фатите за џебот и да ја трошите платата, хонорарот, џепарлакот, што и да е, важно...