подароци

Пронајдени се 34 резултати на тема „подароци“
Радио Милева

Констракта пред „Евровизија“ на посета кај патријархот Порфирије: Таа нему му донесе необичен подарок, тој неа и подари уште понеобичен (ФОТО)

Претставничката на Србија на годинешната Евровизија, Ана Ѓуриќ – Констракта го посети патријархот Порфирие и по тој повод му ги подари...
Радио Милева

Како и со кого познатите македонски естрадни дами го поминаа Св. Валентин, што добија на подарок и како возвратија? (ФОТО)

Иако  Свети Трифун е во суштина она што кај нас повеќе треба да се слави, 14 – февруари на младите попривлечен им е на како Ден на вљубените,...
Радио Милева

Три македонски цицлести убавици нудат услуги и подароци за претстојните празници: На масажа кај Ани-„Црна мачка“, по облека кај Накова, на песна кај Гавазова (ФОТО)

Нова Година чука на вратата, што значи дека е време да се фатите за џебот и да ја трошите платата, хонорарот, џепарлакот, што и да е, важно...
Радио Милева

Александра Младеновиќ за „Денот на вљубените“ позираше полугола па се пофали со подароците: „Немам симпатија, ама затоа јас сум му некому симпатична“ (ФОТО)

Пејачката Александра Младеновиќ со својот последен пост на Инстаграм предизвика големо внимание. Имено, по повод Денот на вљубените,...
Радио Милева

Атиџе Муратова поканета на гости во бугарската амбасада во Скопје: Додека македонските „распродавачи на идентитетот“ се занимаваат самите со себе, комшиите знаат што прават! (ФОТО)

Медената Атиџе Муратова од македонскиот документарен „оскаровец“  „Медена земја“, како што преку ноќ ги освои симпатиите на македонската,...
Радио Милева

Лила нема намера да ги крие годините, а ниту полната соба торти и подароци кои ги доби за роденденот, но еден ептен ја погоди (видео)

Постојат толку многу жени кои стареат достоинствено, што за момент ќе помислите дека времето врз низ фрлило некаква магија, а токму...