почетоци

Пронајдени се 19 резултати на тема „почетоци“
Радио Милева

„Простете ако не ми бил денот“: Еве како изгледаше Бубе Јаневска кога пред 12 години застана пред камери (фото)

Таа важи за една од најубавите ТВ водителки и презентерки, а не ретко можеме да ја видиме и како лице на некои реклами. Водителката и...
Радио Милева

Вака изгледаше на аудицијата на „Ѕвездите на Гранд“: Не и предвидуваа успех, а сега е една од најпознатите српски пејачки! (фото)

Пејачките кои се промовираат во „Ѕвездите на Гранд“, оние што победиле, но и оние кои испаднале, не секогаш ја имаат популарноста која...
Радио Милева

Милена Антовска се присети на почетоците од телевизиската кариера – вака изгледаше на камера пред 10 години (фото)

Перманентноста во македонските медиуми е доста тешка, независно дали станува збор за електронски или печатен медиум, а тоа им е доста...
Радио Милева

Фотографија стара 33 години: Вака изгледаше Наоми Кемпбел на почетокот од кариерата, а тешко дека би ја познале (фото)

-Рекоа дека ќе траам само 11 години, а денес славам 33 години во модниот свет! Се чувствувам благословено и благодарно на Бога. Никогаш...
Радио Милева

Згодна, со долга коса и свилена маичка: Марија Шерифовиќ ја почна кариерата пред 19 години и изгледаше вака (фото)

Пејачката Марија Шерифовиќ е еден од најдобрите вокали во регионот, а малку кој би ја препознал на фотографиите кои се настанати на...
Радио Милева

Денес важи за една од најатрактивните водителки во регионот, а вака изгледаше Сузана Манчиќ на почетокот од кариерата (фото)

Сузана Манчиќ важи за една од најатрактивните водителки во регионот, а својата кариера ја започна како Лото девојка. Уште од тогаш популарната...