пластични операции

Пронајдени се 28 резултати на тема „пластични операции“
Радио Милева

ТВ водителка без комплекси: Тања Раѓеновиќ со селфи фотографија „без филтер“ им одговори на негативните коментари за бројните пластични операции (фото)

Тања Раѓеновиќ, една од најпопуларните ТВ-личности во Србија, неодамна се најде во фокусот на јавниот интерес поради натписите на некои...
Радио Милева

Имаше тежок развод, се соблекуваше топлес, а сега кога навлезе во петтата деценија пејачката проговори и за пластичните операции (фото)

Ивана Јордан откри дали е поддржувач на пластичната хирургија, откако навлезе во петтата деценија и призна што променила кај себе. Пејачката...
Радио Милева

Вoдителката Душица Јаковљевиќ се пофали со бујни гради и полни усни, а вака изгледала пред пластичните операции (фото)

Водителката Душица Јаковљевиќ не крие дека во последните неколку години има неколку интервенции на лицето и телото. Ги зголемила усните,...
Радио Милева

Погодете за кого се работи: Девојката од фотографијава верувале или не, денес е позната српска пејачка и вистинска убавица! (ФОТО)

Тој  ја започна својата музичка кариера во натпреварот „Ѕвездите на Гранд“, а како што напредуваше нејзината кариера, така се менуваше...
Радио Милева

Ирена Спировска важи за една од најзгодните водителки, а сега проговори за пластичните операции: „Немам правено интервенции, немам вештачки исцртани веѓи, вештачки нокти, трепки“

Водителката Ирена Спировска важи за една од најзгодните водителки на нејзините години, а се тоа благодарение на нејзината физичка активност. Имено,...
Радио Милева

Платила 35 илјади евра и го сменила личниот опис: Фотографиите на старлетата од „пред и потоа“ ќе ве шокираат (фото)

Селин Сентино (26) од Швајцарија ја шокираше јавноста со фотографии од пред многубројните пластични операции на кои претрпе и кои никогаш...
Радио Милева

„Личи на пластична кукла“: Познатата актерка не може да се насмее од претераните естетски корекции

Голди Хон важеше за една од најубавите жени на светот, а сега, на 74-годишна возраст, сè уште сака да изгледа младо, што ја направи непрепознатлива. Имено,...
Радио Милева

Јами пред пластичните операции беше тотално поразлична, а на оваа ретро фотографија едвај ќе ја препознаете (фото)

Пејачката Јасна Миленковиќ Јами честопати беше мета на прозивки поради естетската хирургија, а на самиот почеток на нејзината кариера...
Радио Милева

„Дедо ми ги купи првите силикони“: Oваа Србинка се омажи за милионер во Казахстан, роди 4 деца, а еве се кои пластични операции ги има направено

Јутуберката и инфлуенсерката Милица Полскаја речиси пред 10 години се омажи во Казахстан и отогаш живее како во бајка. Таа е мајка на...
Радио Милева

Маја Беровиќ денес важи за една од најатрактивните пејачки, а вака изгледаше пред пластичните операции

Кога некоја жена не е задоволна од својот изглед оди на разни третмани или пластични операции за да го добијат она што го сакаат. Во последните...