пинк ѕвездички

Пронајдени се 11 резултати на тема „пинк ѕвездички“
Радио Милева

Тијана Дапчевиќ инспирирана од најпознатата „геријатриска старлета“ – има 101 година, а за мода се уште е пример број еден (фото)

Тијана Дапчевиќ отсекогаш важела за јавна личност за која стилот и модата е индивидуална работа, па иако секогаш е во тренд, таа е модна...
Радио Милева

Тијана Дапчевиќ официјално стана нов член од жирито на едно од најгледаните музички шоуа на Балканот (фото)

Досега неколкупати сме ја виделе Тијана Дапчевиќ како гостинка и дел од жирито на шоуто „Никогш не е доцна“, но секогаш останало само...
Радио Милева

„Банкротирав поради своите желби“: Леонтина искрено за парите и „порокот“ за кој изгубила контрола

Леонтина Вукомановиќ претходните години се повлече од јавната сцена и се посвети на работата со деца, а сега за Ало.рс искрено зборуваше...
Радио Милева

Антониа Гиговска влезе во финалето на „Пинк ѕвездички“, ама и се случи незгода – се струполи на сцената и продолжи да пее (видео)

Младата и талентирана пејачка од Скопје, Антониа Гиговска е единствената Македонка која се натпреварува меѓу најдобрите од „Пинк ѕвездички“...
Радио Милева

Мартија Станојковиќ доминантна со полни усни и црна тантела: Малото девојче од „Пинк ѕвездички“ со комплетна трансформација (фото)

Времето си мнинува многу брзо, а промените сакале ние или не, мора да доаѓаат. Оние кои пред некое време ни се чинеле мали, денес потпораснале,...
Радио Милева

Антониа Гиговска беше маестрална во „Пинк ѕвездички – all stars“: Има петка за пеење, но единица по литература (видео)

Нашата малда и талентирана пејачка и учесничка во регионалното музичко шоу „Пинк ѕвездички – all stars“, Антониа Гиговска, беше маестрална...