петра

Пронајдени се 5 резултати на тема „петра“
Радио Милева

Петра, ќерката на Владе Дивац обзнани дел од пораките со „непристојни предлози“ кои и ги праќал фудбалерот Ниша Савељиќ (ФОТО)

Петра Дивац, ќерката на Владe Дивац, се најде во центарот на скандал поради фудбалерот Нишa Савељиќ кој и праќал недолични пораки. Нејзиниот...
Радио Милева

Владе Дивац го претепал Ниша Савељиќ: НБА ѕвездата и фудбалерот биле добри пријатели, се додека ќерката на Дивац не почнала да добива додворувачки пораки од пријателот на татко и!

Прославената кошаркарска НБА ѕвезда  Владе Дивац го претепал поранешниот фудбалер Ниша Савељиќ на крајот на декември минатата година...
Радио Милева

Синди го изгуби спорот со нејзиниот поранешен сопруг: Ме тепаше и гасеше цигари врз мене, а сега ми ја одзеде и ќеркичката!

На поранешната моделка Ивана Стаменковиќ Синди пред три години, судот и го одзеде старателството над  ќеркичката Петра, а спорот кој...