перо антиќ

Пронајдени се 7 резултати на тема „перо антиќ“
Мегафон

Перо Антиќ става крај на кариерата со мега спектакл во Скопје: Многу ѕвезди, меѓу кои и НБА, како Ал Хорфорд и Лука Дончиќ

Перо Антиќ веќе извесно време размислува да стави крај на својата играчка кариера, а сега откри повеќе детали за тоа што мисли да прави...
Радио Милева

Празнично расположение и во домот на македонскиот кошаркар: Сопругата на Перо Антиќ ја покажа новогодишната елка (фото)

Новата година и Новогодишните празници се на самиот праг, а многумина веќе се подготуваат за најлудата ноќ. Македонските јавни личности...