патување

Пронајдени се 45 резултати на тема „патување“
Радио Милева

Српските медиуми тврдат дека Карлеуша го моли Душко да одат во Дубаи за да го спасат бракот: Пејачката се огласи по овие пишувања – „Ова е доказ дека се обидов на мирен начин“

Јелена Карлеуша се најде во центарот на вниманието кога на Божиќ беше објавена вест дека пејачката го пријавила сопругот за семејно...
Радио Милева

Лила за сите пари уживаше во Дубаи, па ги сумираше впечатоци од егозтичното патување: „Никој нема право да ме учи како да бидам среќна“

Водителката Лила Филиповска знае како да ужива во од се по нешто. Ако е на снимање ужива во снимањата во студиото и на снимањата на квизот...
Радио Милева

Лила замина на патување надвор од Македонија, па на аеродром во Истанбул ги сретна турските актери: „Што е битно кој е, ние се сликавме“ (фото)

Македонската водителка Лила Филиповска обожува да патува, па ако не е на некое кратко патување на наш терен, тогаш водителката знае...
Радио Милева

„Ѓаволот не им дава мир на луѓето“: Марко Миљковиќ реагираше на коментарите дека фановите им го платиле одморот во Дубаи каде уживаа со бремената Луна

Марко Миљковиќ и Луна Ѓогани се вратија од Дубаи, каде престојуваа претходниот период. Тој сега зборуваше за шпекулациите дека фановите...
Радио Милева

„Драмата“ на Лила да полета од аеродром и да го напушти Скопје имаше среќен крај: Водителката замина на ова егзотична дестинација – „Чувството е прекрасно“

Македонската водителка Лила Филиповска како и многумина сака да патува, па пред да фати пандемијата со коронавирусот  таа често знаеше...