парампарче

Пронајдени се 16 резултати на тема „парампарче“
Радио Милева

Првин ја гледавме како Хазал, а сега како Азра: Убавата турска актерка е „риба ипол“ во танга на плажа (фото)

Младата убавица Алина Боз најпрвин ја гледавме како Хазал од турската драма „Парампарче“, а сега во „ Азра“. Алеина е родена на 14-ти...
Радио Милева

(ФОТО+ВИДЕО) Нема да ја познаете: Тетка Махиде од „Парампарче“ во младоста била пејачка и вистинска БОМБА!

Во турската драма „Парампарче“  од неодамна се појави тетката на главниот негативец Харун, Махиде, која премногу се посвети да го среди...
Радио Милева

(ФОТО) Егзотична убавица: Дениз на Џансу е фраер ипол, но погледнете ја неговата вистинска љубов!

Турскиот модел и актер Чејхун Менгироглу кој својата популарност ја стекна во хит драмата „Парампарче“, се повеќе ја ужива своја популарност. Чејхун...