папарацо лов

Пронајдени се 29 резултати на тема „папарацо лов“
Радио Милева

Весна Змијанац за прв пат во јавноста по операцијата на срцето: Пејачката и нејзината ќерка Николија „уловени“ заедно (видео)

Пејачката Весна Змијанац пред една недела имаше интервенција на срцето, а сега за прв пат по напорната операција беше фотографирана...
Радио Милева

Папараците го следеа Андрија Милошевиќ, а нивната камера најпосле успеа да го сними она што актерот го крие цела година (видео)

Синот на Андрија Милошевиќ и Александра Томиќ, Реља, неодамна наполни една година, а родителите досега успеаја во планот да го заштитат...
Радио Милева

Дара Бубамара „уловена“ со поранешниот сопруг: Откриено во каква врска се сега и како го поминуваат времето (видео)

Пејачката Дара Бубамара не откри нов партнер откако раскина со 22 години помладиот партнер Тони. Сепак, познато е дека таа отсекогаш...
Радио Милева

Саша Поповиќ во екот на скандалот со „Гранд“, се поднови со нов автомобил за кој искешира „симболични“ 230.000 евра (видео)

Поранешниот сопственик на „Гранд“, Саша Поповиќ, ужива во пензионерските денови и паметно ја троши пензијата, а сега тоа повторно го...
Радио Милева

Ацо Пејовиќ со семејството замина на егзотична дестинација, а бројот на куфери тешко е да се доброи (фото)

По низата успешни концерти и настапи, пејачот Ацо Пејовиќ реши да го помине одморот со семејството. Екипата на „Папарацо лов“ го фати...
Радио Милева

Пејачката „уловена“ од папарацо камерите – вака се однесува Лепа Брена кога и приоѓаат обожавателите (видео)

Папараците ја следеа познатата пејачка Лепа Брена додека таа си ги вршеше обврските и ја  фотографираа со кого го поминува времето...
Радио Милева

Тамара Ѓуриќ секси и во теретана: Сите се прашуваа дали старлетата ќе издржи до крај, ама инструкторот прв „потклекна“… на глетката! (ВИДЕО)

Српската старлета Taмара Ѓуриќ беше на мета на екипата на емисијата „Папарацо лов“. Имено, цицлестата убавица камерите на популарното...
Радио Милева

Јована Јеремиќ во најжешкото издание досега: Водителката се пресоблекуваше, но вратата од кабината и направи „проблем“ (фото+ видео) 

Водителката Јована Јеремиќ ја шокираше јавноста со нејзиното појавување во бутик. Јелена и Милан Динчиќ неодамна отворија бутик, а...
Радио Милева

Ана Николиќ ја оставила ќерката во продавница за играчки со возачот, а еве што правела таа за тоа време (фото)

Пејачката Ана Николиќ (44) беше „уловена“од Папарацо екипата во трговскиот центар во главниот град на Србија, каде што беше со возачот...
Радио Милева

Ана Николиќ повторно во центарот на вниманието: Камерата на „Папарацо лов“ ја улови во скандалозно издание (фото)

Пејачката Ана Николиќ не престанува да ја шокира јавноста со своите потези во последните неколку години. Каде и да се појави предизвикува...
Радио Милева

Маја Беровиќ без шминка во опуштено издание го прошета наследникот, а нејзината фигура по породувањето ги изненади сите (фото)

Пејачката Маја Беровиќ ретко доаѓа во Белград, но овој пат реши да прошета по улиците, но со мало засилување. Како новопечена мајка, таа...
Радио Милева

Полуголата старлета ги „поремети“ мажите: Сораја со гигантските гради на увид низ град, на ноќна прошетка по Тиват! (ВИДЕО)

На црногорската старлета Сораја Вучелиќ веќе неколку години и е забранет влез во Србија. Екипата на емисијата „Папарацо лов“ ја снимила...
Радио Милева

Папарацо: Вељко и Богдана горат од страст – сопружниците јавно разменуваа нежности на белградски сплав (Фото+Видео)

Боксерот Вељко Ражнатовиќ и неговата сопруга Богданa привлекуваат големо внимание кај јавноста каде и да се појават. Членовите на семејството...
Радио Милева

Пејачката фатена како им ја покажува на пријателите новата недвижност: Шерифовиќ купила стан во „Белград на вода“? (Фото+Видео)

Пејачката Марија Шерифовиќ со децении е под лупата на јавноста, а сега се шпекулира дека мерка нов имот. Екипата на шоуто „Папарацо...
Радио Милева

Сандра – Африка сподели видео од снимање спот во секси пози, а камерата на „Папарацо лов“ ја фати потпијанета додека вози (ВИДЕО)

Сандра – Африка гостуваше во емисијата „Ami G Show“ каде наздрави со алкохолни пијалоци. Пејачката дефинитивно знае да ги заинтригира...