пансион преспав

Пронајдени се 6 резултати на тема „пансион преспав“
Радио Милева

Заврши четвртата, можеби ќе има и 5-та сезона, но ова немавте прилика да го видите на ТВ: Ѕирнете зад камерите на „Преспав“

Пред неполн месец заврши четврта сезона на македонскиот сиктом „Преспав“. Актерите со нивните ликови во серијата успеа уште еднаш...
Радио Милева

Васил Зафирчев за неговата улога во „Преспав“: „Марио е како мачка, се појавува кога најмалку очекуваш“

Неодамна започнаа снимањата на четврата сезона на „Преспав“ која ќе започне да се емитува во декември на првиот канал на Македонската...
Радио Милева

Добро познатата екипа повторно заедно: Талат, Марио, Јелена…..дојдоа на гости кај газда Ула од „Преспав“

Откако заврши третата сезона на популарната македонска хумористична серија „Преспав“,  гледачите останаа со прашалници дали ќе има...