ослабел

Пронајдени се 6 резултати на тема „ослабел“
Радио Милева

Синот на Лепа Брена раскина со девојката, ослабе, а сега ја смени и бојата на косата: Сега е русокос… како мајка му! (ФОТО)

Синот на пејачката Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ, сака да експериментира со својот изглед. Тој ослабел дури 50 килограми, а сега промени...
Радио Милева

Кристијан Голубовиќ се пофали со нешто, што е тешко за верување: „Симнав 20 килограми и сега имам секс 10 до 20 пати на ден“! (ФОТО)

Поранешниот гангстер од жешкиот белградски асфалт и ријалити учесник Кристијан Голубовиќ се пофалил дека изгубил речиси 18 килограми...