очила за сонце

Пронајдени се 8 резултати на тема „очила за сонце“
Живот и Стил

Очилата за сонце ве штитат од штетните сончеви зраци, но сепак не треба да ги носите наутро: Знаете ли зошто?

Исто како и за време на сончевите летни денови и во пролет кожата треба да се заштити со креми и лосиони со заштитен фактор за да не изгорите,...
Радио Милева

(ФОТО) Лила и Ања Ветерова имаат километарска разлика во годините, но кога е вкусот во прашање се многу блиску!

Годините и не се некое мерило кај припадничките на понежниот пол, особено кога во прашање се модата и тековните трендови. ТВ водителката...