новогодишна еуфорија

Пронајдени се 4 резултати на тема „новогодишна еуфорија“
Радио Милева

Празници се ближат: Вака изгледа новогодишниот амбиент во домот на Милена Антовска, а еве по што ќе ја памети 2021 година

Ситно броиме до крајот на 2021 и почетокот на 2022 година. Наближуваат Новогодишните и Божиќните празници, период кога се украсуваат домовите...
Радио Милева

Во резиденциите на кралицата пристигна новогодишната декорација: Ѕирнете во познатите палати кои зрачат со празнична еуфорија (фото + видео)

Кралицата Елизабета е воодушевена од празничниот дух кој владее уште од почетокот на декември. Палатата „ “Holyroodhouse”  е една од...
Радио Милева

Има се, може се: Аделина Тахири се подготви за Нова Година ама едвај се изнесе со украсите од продавницата – касиерките шашардисани!(фото)

Oстанува нешто повеќе од еден месец до крајот на оваа и почетокот на следната година, а веќе започна да владее новогодишната атмосфера. Главниот...