нивес целзиус

Пронајдени се 95 резултати на тема „нивес целзиус“
Радио Милева

Нивес Целзиус вака ја дочека Новата 2024-та: Хрватската пејачка и старлета знае дека за да и тргне годината, традицијата не треба да биде прекината (ВИДЕО)

За Нова година речиси сите ги фаќа еуфорија па фаќа сите познати личности, кој каде и со кого „најлудата ноќ“ ќе ја дочека. Меѓу нив...
Радио Милева

Нивес потсети како го добила прекарот Целзиус и како татко и сексуално ја вознемирувал на 10-годишна возраст и ја преставувал како негова љубовница!?

Хрватската пејачка Нивес Целзијус царува на Инстаграм со фотографиите кои секојдневно ги објавува, но за нејзиниот приватен живот...
Радио Милева

Нивес Целзиус овој пат со дуксер до грло ги покри бујните гради, ама затоа се прошета гола, по кожена танга и однапред и одзади (ФОТО)

Контроверзната пејачка Нивес Целзиус, иако е позната по разголените објави и изданија, со својот последен стајлинг предизвика повторно...
Радио Милева

„Погледнете го небото“ – Нивес Целзиус сакаше да ги воодушеви своите обожаватели но, тие забележаа нешто друго (фото) 

Нивес моментално одмара во Тисно, а на социјалните мрежи редовно споделува заводливи фотографии. Покрај сончањето и пливањето, Нивес...
Радио Милева

Нивес Целзиус го сврте грбот за да покаже колку е исончана, ама сите ја гледаа малку подолу, за да видат колку и е голема, заоблена и изгорена… (ФОТО)

Хрватска нимфа Нивес Целзиус и ова лето го поминува во уживање. Најчесто постеувајќи ги убавините на нејзината Хрватска, од Плитвичките...
Радио Милева

Нивес Целзиус на Инстаграм осамна како од мајка родена: „Пиштол гола“ селфи поза пред огледало, за која пејачката докажа дека е монтажа… но и кривично дело (ФОТО)

Една од најатрактивните Хрватки, пејачката, актерка и модел Нивес Целзијус, знае често да предизвикува хаос во главите на мажите со...
Радио Милева

Нивес Целзиус кани на вечера: Нема кој не сака… само повеќе заради месната нарачка или „сочната готвачка“? (ФОТО)

Хрватската медиумска ѕвезда Нивес Целзиус не престанува да провоцира. Таа им покажа на сите жени, како треба една домаќинка да изгледа...
Радио Милева

Нивес Целзиус покажа зошто сите овие години сме ја гледале „од погрешна страна“: „Аууу, кралице колкава ти е“!? (ФОТО)

Пејачката, актерка и старлета  Нивес Целзиус на регионалната публика и беше претставена пред повеќе од 20 години, кога се појави во шоуто...
Радио Милева

Нивес Целзиус со жешка поза и раскопчана до половина задник ги воодушеви следбениците на „Инстаграм“ (фото)

Хрватската пејачка Нивес Целзијус неодамна го прославинејзиниот 41 роденден, а и во петтата деценија изгледа подобро од некои нејзини...
Радио Милева

Нивес Целзиус се соблече гола, па потсети на старата песна што ја испеа за Лео Меси: „Гол, гол, гол, дај ми гол и јас сум гола… сакам гол до болка“! (ВИДЕО)

Аргентина стана светски шампион во фудбал во Катар, а Лионел Меси е прогласен за најдобар играч на Мундијалот. Откако Лео ги облече кралските...
Радио Милева

Нивес Целзиус покажа како се навива: Мини бикини во боите на татковината, мобилниот меѓу градите и тетоважа на интимата (ФОТО)

Хрватската пејачка, актерка и инфлуенсерка Нивес Целзиус повторно ги израдува своите следбеници на Инстаграм со провокативна објава. Имено,...
Радио Милева

Ова се првите гради на Балканот: Предницата на Нивес како балони на дување, деколтето доведено до точка на пукање (ФОТО)

Нивес Целзијус (40) на својот Инстаграм профил сподели фотографија во фустан кој го носеше на една модна ревија. Имено, Нивес ги покажала...
Радио Милева

Кога може Нивес кај Пендаровски, зошто да не може и македонските старлети и убавици: Претседателе, време е за домашна „Онли фанс“ коктел журка? (ФОТО)

Приемот на хрватската старлета, пејачка, водителка, на моменти актерка… Нивес Целзиус, ја крена температурата во јавноста до точка...
Радио Милева

Вака изгледа Нивес Целзиус кога заведува, шармирајќи ве со погледот, телесниот раскош и убавината, освен… ако не е настината! (ВИДЕО)

Хрватската пејачка Нивес Целзијус се најде на мета на прозивки поради видеото во кое изгледа поинаку од другите објави.Пејачката сега...
Радио Милева

Нивес Целзиус гола „до гола кожа“ и тетовирано меѓуножје: Расната хрватска убавица со еротска летна разгледница (ВИДЕО)

Хрватската пејачка Нивес Целзијус од почетокот на летото речиси секојдневно дополнително ги препотува своите следбениците на социјалните...