нина ѓогани

Пронајдени се 5 резултати на тема „нина ѓогани“
Радио Милева

Момчето ја запроси Нина Ѓогани која има само 15 години: И помалата ќерка на Анабела и сестра на Луна ќе се мажи? (ФОТО)

Помалата ќерка на Анабела Атијас и помала сестра на Луна Ѓогани, 15-годишната Нина на својот Инстаграм профил објави вест со која ги остави...
Радио Милева

По Луна и нејзината помала сестра Нина Ѓогани доживеала нервен слом: Го искршила и превртела целиот стан (ФОТО)

Хистеричното, неконтролирано и на моменти развратно однесување на Луна Ѓогани во реалното шоу „Задруга 3“ влијаело врз нејзината помала...