никол шерцингер

Пронајдени се 17 резултати на тема „никол шерцингер“
Радио Милева

ФОТО: Иако сите мислат дека нема маж кој би ја изневерил, сепак сите кои беа со неа ја изневеруваа и оставаа

И додека сите мислат дека нема човек што би ја изневерил и би ја напуштил Никол Шерцингер, вистината е сепак поинаква. Иако важи за една...
Радио Милева

Никол Шерцингер едноставно блеска: Еве зошто мажите не го тргаат погледот од новите фотографии на познатата пејачка

Никол Шерцингер (43) важи за една од најзгодните жени светот. А, тоа го докажале и најновите фотографии кои папарацо фотографите ги направиле...
Радио Милева

Нема да ви биде добро додека ја гледате како вежба: Секси Никол Шерцингер дига тегови, но ќе ви ја дигне и температурата (видео)

Бомбастичната Хавајка, пејачката Никол Шерцингер ја држи титулата за една од најзгодните пејачки. Тоа е резултат на тешко и редовно...
Радио Милева

Никол Шерцингер важи за една од најатрактивните жени на светот, а вака изгледа нејзината 10 години помлада сестра (фото)

Пејачката Никол Шерцингер е дефинитивно една од најатрактивните жени на планетата. Светот веќе подолго време се воодушевува на нејзиниот...
Радио Милева

Никој не го очекуваше помирувањето на оваа славна двојка: Имаа по*но клип, раскинаа, а сега се повторно заедно (фото)

Пејачката Никол Шерцингер (41) изненади кога на Британските модни награди, кои ги слават најдобрите таленти на модната индустрија, се...
Радио Милева

Никол Шерцингер го откачи бугарскиот тенисер – сега повторно има спортист кој е 7 години помлад и ултра згоден (фото)

По Луис Хамилтон и бугарскиот тенисер Григор Димитров, една од најзгодните пејачки, Никол Шерцингер (41) е во врска со рагби играчот Том...
Радио Милева

Бугарската снаа Никол Шерцингер и тенисерот Григор Димитров знаат како да уживаат среде море (фото)

Поранешната членка на групата „Пусикет долс“, Никол Шерцингер и познатиот бугарски тенисер Григор Димитров уште од почетокот на врската...
Радио Милева

(ФОТО) За нејзиниот задник во црна танга денес зборуваат сите, а сопственичка е идната бугарска снаа Никол Шерцингер!

Славната пејачка Никол Шерцингер отсекогаш го привлекувала вниманието со својот изглед и атрактивна појава. Откако му стана девојка...