ники минаж

Пронајдени се 8 резултати на тема „ники минаж“
Радио Милева

По споредбата со Џенифер Лопез, Сузана Гавазова сега се спореди со Ники Минаж – На која подобро и стои? (фото)

Српската пејачка Јелена Карлеуша како да ги инспирираше и нашите пејачки и водителки да се споредуваат со светски позанти ѕвезди кога...
Радио Милева

(ФОТО) Со облините ги помина од Ким Кардашијан до Коко Ти: Пејачката облече безобразен костим од кој покажа баш сè!

Од американската раперка Ники Минаж може да се очекува баш се. Од екстравагантни до оскудни комбинации се нејзиниот избор со кои постојано...