Немања Гудељ

Пронајдени се 15 резултати на тема „Немања Гудељ“
Радио Милева

Анастасија Ражнатовиќ ја објави првата фотографија со саканиот: Позната двојка го слави врмето откако се заедно (фото)

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ половина година ужива во љубовта со фудбалерот Немања Гудељ. Таа сега на Инстаграм ја покажа својата...
Радио Милева

„Јас и Немања живееме во иста куќа во Шпанија, немаме врска на далечина!“- Анастасија откри детали за љубовните планови (фото)

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ присувствувала на изложбата на познатиот српска моден фотограф, а по тој повод за медиумите откри...
Радио Милева

Момчето на Анастасија Ржнатовиќ на плажа ги покажа тетоважите: Немања е како сликовница, од семеен пртрет до тетоважа со името на возачот (фото)

Фудбалерот Немања Гудељ, чие име во последните месеци се поврзуваше со терминот „дечкото на Анастасија Ражнатовиќ“, се соблече на...
Радио Милева

Анастасија Ражнатовиќ со заводливи фотографии во ултра мини – бикини кое не ги покри ниту трагите од сончањето (ФОТО)

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ неодамна отпатува на Ибица, од каде веднаш сподели неколку заводливи кадри во бикини. Ова патување...
Радио Милева

Ќерката на Цеца во нова љубовна романса: Еве како се запознале со фудбалерот Немања Гудељ и колку време се забавуваат (ФОТО)

Јавноста беше шокирана од веста дека Анастасија Ражнатовиќ, ја раскинала врската со Куљиќ, а сега е во нова врска со фудбалерот и српски...