недвижнини

Пронајдени се 10 резултати на тема „недвижнини“
Радио Милева

Го проширија бизнисот: Вики Миљковиќ откри детали за луксузните недвижнини од кои заработија 3 милиони евра

Покрај тоа што е активна во „Ѕвездите Гранд“ пејачката Виолета Вики Миљковиќ е посветена и на новиот бизнис со недвижнини, кој го започна...
Радио Милева

Хрватскиот хитмејкер Тончи Хуљиќ како Баба Ванѓа: Го осигурал сиот недвижен имот во Загреб само ден пред земјотресот

Тончи Хуjиќ навреме го избегнал земјотресот во Загреб затоа што тој и неговото семејство заминале во Сплит, каде што имаат куќа, и таму...
Радио Милева

Беше меѓу првите „Гранд ѕвезди“, неговите песни сите ги знаете, а сепак тој исчезна од сцената и започна нов бизнис (ФОТО)

Некои би рекле дека Дарко Филиповиќ се повлече од шоу-бизнисот, бидејќи со години не објавил нова песна, а тој  живее на стара слава,...