наташа беквалац

Пронајдени се 124 резултати на тема „наташа беквалац“
Радио Милева

Наташа Беквалац се расплака пред камера: Насмеана зборуваше за ќерките, а кога го споменаа поранешниот сопруг… (фото)

Наташа Беквалац проговори за својот приватен живот кога се враќаше од еден настап, а притоа пушти и солза. Пејачката прво зборуваше...
Радио Милева

Женски викенд во Париз: Сестрите Баквалац ја посетија француската метропола, а Наташа доби позитивни критики за модното издание

Наташа Беквалац покрај бројните обврски и настапи, ужива во своето време кое го поминува со ќерките и нејзините сестри. Така, сестрите...
Радио Милева

Исповед на Наташа Беквалац по драмата со екс-сопругот: „Морав да останам склупчена на подот или да одам напред“

Српската пејачка Наташа Беквалац, минатата година во месец април доживеа пекол со поранешниот партнер Лука Лазукиќ со кого има ќерка...
Радио Милева

Наташа Беквалац доби непријатен коментар од следбеник, па пејачката не му остана должна и веднаш му врати

Aтрактивната пејачка Наташа Беквалац често знае да ги израдува своите фанови со фотографии на социјалните мрежи. Една од нив предизвика...
Радио Милева

Погледнете што мораше да направи Наташа Беквалац под сцената на MAC за само 15 секунди (видео)

Наташа Беквалац настапуваше на првите регионални музички награди MAC и во таа прилика ја воодушеви публиката со костимографијата и преформансот. Концептот...
Радио Милева

Беквалац го имаше највпечатливиот фустан на музичките награди во Белград – едноставно совршен (фото)

Пејачката Наташа Беквалац вчеравечер оствари модна доминација во Штарк Арена во Белград на доделувањето на првите регионални MAC награди. Кога...
Радио Милева

Наташа Беквалац во „Штарк Арена“ се појави со крст на грбот, а еве колку пари потрошила за настапот на МАС

Вчеравечер во „Штарк Арена“ се одржа манифестацијата MAC на која присуствуваа регионални музички имиња, а меѓу нив и Наташа Беквалац. Миксот...
Радио Милева

Наташа Беквалац со емотивна божиќна честитка: „Нека љубовта биде единствен јазик кој сите ќе го разбереме“

Наташа Беквалац во божиќната честитка откри која е најважна работа за неа. Беквалац преку социјалните мрежи на сите кои слават им го...
Радио Милева

Наташа Беквалац со новогодишна порака: 2018. ти благодарам за лекцијата… Овие луѓе не сакам да ги видам во моја близина во 2019-та! (ФОТО)

Наташа Беквалац имаше многу турбулентна година во која и се случија и прекрасни работи, но и оние помалку убави нешта. По втор пат таа...
Радио Милева

Наташа Беквалац ги замолкна скептиците со само една фотографија: „Поздрав од моето обезбедување“ (ФОТО)

Наташа Беквалац сними, па објави на Инстаграм убав момент, кога нејзините домашни миленичиња си играат на креветот, а она што го привлече...