наоми кемпбел

Пронајдени се 14 резултати на тема „наоми кемпбел“
Радио Милева

Наоми Кампбел фотографирана месец дена пред да има ќерка: Дали роди, посвои или ја доби со сурогат мајка?!(фото)

50-годишната манекенка Наоми Кембел преку Инстаграм објави дека го добила своето прво дете. Она што ги заинтригира нејзините обожаватели...
Радио Милева

Беа блиски пријателки, а сега Серена Вилијамс за Меган Маркл вели: „Никогаш не сум слушнала за неа, не ја познавам“ (видео)

Една од најуспешните тенисерки Серена Вилијамс која наедно е една од најблиските пријателки на Меган Маркл како да го изгубила сеќавањето...
Радио Милева

Наоми Кемпбел непрепознатлива: Славниот модел се појави на аеродром, но никој не ја препозна, а еве и зошто?! (ФОТО)

Познатата манекенка и топ модел Наоми Кемпбел (49) обожува да патува. Често објавувајќи фотографии и видеа на кои се гледа колку внимава...