наоми кампбел

Пронајдени се 5 резултати на тема „наоми кампбел“
Радио Милева

Фотографија стара 33 години: Вака изгледаше Наоми Кемпбел на почетокот од кариерата, а тешко дека би ја познале (фото)

-Рекоа дека ќе траам само 11 години, а денес славам 33 години во модниот свет! Се чувствувам благословено и благодарно на Бога. Никогаш...