мотивација

Пронајдени се 9 резултати на тема „мотивација“
Живот и Стил

Совети за вежбање во зима: Не губете мотивација поради студеното време и секогаш внимавајте на исхраната

Доаѓа зима, а одењето на трчање или тренинг кога надвор е студено можеби не изгледа најидеално. Дури и ако сакате да продолжите со спортски...