молк

Пронајдени се 5 резултати на тема „молк“
Радио Милева

Една реченица го заврши пријателството кое траеше со години: Еве зошто Цеца и Мира Шкориќ прекинаа секаков контакт …

Конфликтот меѓу Мира Шкориќ и Цеца Ражнатовиќ ја заинтригира јавноста, а како што тврдат упатените, коренот на се’ датира од почетокот...
Радио Милева

Таткото на Бритни Спирс го прекина молкот и ги шокираше сите со неговата изјава: „Без мене таа денес ќе беше мртва“ (фото)

Бритни Спирс беше под старателство на нејзиниот татко Џејми Спирс 13 години. Пејачката Бритни Спирс пред нешто повеќе од една година...
Радио Милева

Јована Јоксимовиќ не му го честиташе роденденот на својот кумашин и бивш колега: Срѓан Предојевиќ наполни 50 години, а од кумата доби – молк!

Водителот Срѓан Предојевиќ го прослави својот 50 -ти роденден, па откри дали му честитале Жељко и неговата колешка и кума Јована Јоксимовиќ,...
Радио Милева

Карлеуша во секси стајлинг замина на вечера: Со фризура во кадрици, деколте до брадавици и шлиц до колк, ги остави мажите подзинати во молк! (ФОТО)

Јелена Карлеуша замина на вечера со пријателите и за таа пригода, како и секогаш, излезе од дома скоцкана од глава до петици. Со сменета...